Java programy na Se w810i

25. srpna 2008 v 18:47 | Admin |  Download
Velký pack Java Aplikací Download
Seznam aplikací v packu: BlueRoom, Face Warp, Idos Complete, Jimm ICQ, JZipMan, LyricShow player, Matikář, MMHD ++ Brno, Mobile Rar, Moby explorer, Moje Svatky, Multiaplikace, My Girl, Opera mini, Pull Face, RSS reader, Simple mail, Simprit mini Excel, Unit converter, XLSEditor.
Velikost: 3.08MB
Opera Mini Download
Vynikající webový prohlížeč Opera je ideálním společníkem pro prohlížení webových stránek na vašem telefonu. Zadaná stránka po zadání rychle proběhne přes speciální server, který stránku upraví pro zobrazení na mobilních telefonech s co nemenším množstvím přenesených dat. Můžete si ukládat záložky, aplikace je v češtně.
Velikost: 96kB
Jimm ICQ 0.5 Beta 1 Download
Jimm je skvělý a spolehlivý instant messenger, k jehož zprovoznění stačí pouze zadat vaše ICQ UIN a vaše icq heslo. Nová verze již umožňuje minimalizování aplikace na pozadí a mnoho dalších věcí ! Aplikace je v češtině.
Velikost: 164kB
World Cam Viewer Download
Je aplikace pro připojení se na 100 předdefinovaných web kamer po celém světě s možností přidat vlastní kamery. Registrační kód je: 1119241
Velikost: 51kB
Battery Rebuild And Maintenance Download
Je program pro úplné vybití baterie. Aplikace po spuštění vibruje a co nejvíce zaměstnává displej. Jednou za čas by se měla baterka úplně vybít, a tato aplikace vám to umožní.
Velikost: 24kB
Slovníky Download
Balík 4 překladových freeware slovníků v javě: Čeština <> Angličtina, Francouština, Němčina, Španělština
Velikost: 4.6MB
Alcohol calculator Download
Alcohol calculator je aplikace, která počítá a graficky zobrazuje množství alkoholu v krvi v závislosti na vypitém množství. Výpočet se zakládá na údajích z vaší váhy, obsahu procent lihu ve vypitém alkoholu, pohlaví, a množství vypitého alkoholu.
Velikost: 2kB
Počasí Download
Aplikace, která Vám umožní zjistit počasí v různých městech ČR. Z Počasí se můžete dozvědět informace jako teplotu, vítr, rosný bod, dohlednost a nebo tlak v daném městě. Kompletně předěláno, přidány časová pásma a možnost komunikace s externím scriptem.
Velikost: 13kB
Menstruační kalendář Download
Jedná se o Menstruační kalendář, při jeho tvorbě se autor inspiroval podobnou aplikací My Girls a doplnil ji o propočet na celý rok. Aplikace není pouze pro slečny a paní, ale také pro chapce a pány, aby o stavech a náladách své partnerky věděli a neprožívali zbytečné šoky...
Velikost: 6kB
Vědecká kalkulačka Download
Vědecká kalkulačka, která ti umožňuje používat různé matematické funkce jako: sin, cos, tan, asin, atan, exp, log, sqr, log, sqr... Je možné definovat a uchovat i další funkce, některé funkce si můžete nechat vykreslit na grafu.
Velikost: 35kB
MHD Download
Aplikace pro zjišťování spojů MHD, oblíbené spoje si můžete navíc uložit pro snadné vyhledání.
Velikost: 30kB
Virca Download
Virca je java aplikace pro pristup na IRC, tím pádem můžete stále chatovat.
Velikost: 33kB
Bookreader Download
Bookreader je skvělý prográmek, který vám umožní číst texty v .txt formátu na vašem mobilu. Např. taháky, články, atd.
Velikost: 23kB
CzechMap - vektorová mapa České republiky Download
Tato mapa je první svého druhu. Nejedná se totiž o mapu využívající obrázky, ale pracující s každým objektem zvlášť. S tímto druhem map se můžete setkat především v GPS navigacích nebo ve smartphonech, v klasických mobilech se však doposud nic podobného neobjevovalo.
Velikost: 9.95MB
Mapy Download
Mapy. Bude Vám jistě velmi užitečným pomocníkem a rádcem při hledání lokací. Už nebudete nikdy nikde bloudit a spílat si, že jste si s sebou měli vzít mapu, ani nebudete muset shánět přístup na počítač s internetovým připojením. Teď Vám stačí pouze mobilní telefon! Díky této skvělé aplikaci budete mít možnost vyhledávat v mapách kdykoliv a kdekoliv - ať už jste v klidu domova nebo zrovna pospícháte na schůzku.
Velikost: 80kB
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama