Září 2008

Jak bejt eMo

28. září 2008 v 10:26 | adm!in |  Quiz

Jak být emo?

Pokud chceš být in, měl bys bejt emo! Proč? Protože emo teď děsně moc frčí a kdo není emo, jakoby nebyl! Vážně, móda pseudo punkerů či psedudo hiphoperů je už dávno mimo, zapomeň na styly jako je punk nebo hiphop a buď emo. Jen tak tak budeš skutečně in.

Co je to emo styl?

Ty nevíš co je emo? Nevadí, od toho tu jsme, abychom ti to objasnili. Emo je všechno! Kdysi se sice říkalo, že všechno je techno, ale tahle doba už je dávno pryč a odvál ji vítr stejně jako výše uvedené vlny punku nebo hiphopu. V širším měřítku je emo v první řadě hudební styl. Moc dobrý hudební styl. Dost těžko se to popisuje, ale je to taková hudba, ve které jsou emoce, je hodně depresívní, zpívá se o vztazích, nenaplněných láskách, myšlenkách na sebevraždu a podobných pesimistických věcech. (Pozor: nepleť si to s gothic stylem - ten je k ničemu a hlavně není in!).
Obrazek
Emo má své kořeny hodně v minulosti (v době, kdy jsi ani ty nebyl/a na světě) a do jisté doby bylo součástí hardcore scény (HC). Dnes se výrazem emo titulkuje každá tvrdší hudba, do které se dávají nějaké emoce, city atp. (emo je zkratka emotional).

Jak se emo čte?

První krok, jak se stát emo spočívá v tom, že se naučíš slovo emo vyslovovat. Chápeš, jakej by to mohl být trapas, kdybys to nevěděl/a? Emo můžeš číst tak jak je napsané [emo] nebo anglicky jako [ímo]. Dobře, první krok máme za sebou, popojedem.
Víš, že: První česká kapela, která se zasloužila o propagaci ema, byla Vypsaná fixa s písní 1982? Viz část textu: "…jsem malej ímo a ty jsi princezna…"

Muzika a hudba obecně

Bylo by to na opravdu dlouhé povídání a není zde na to prostor, takže část ohledně emo hudby vezmeme pouze ve zkratce. Pokud chceš být správný emo boy či emo girl, musíš poslouchat emo hudbu. Je mnohdy těžké posoudit, co v hudbě ještě spadá do soudku emo, nicméně nic nezkazíš skupinami jako jsou My Chemical Romance, Taking Back Sunday, Fall Out Boy, PANIC! at the disco, All American Rejects. Tyhle skupiny v případě, že s emem začínáte, jakmile budete poslouchat emo dýl, zjistíte, že jsou i další mnohem lepší (mnohem víc emo) kapelky, z nichž většina sídlí na MySpace a podobných webech. Stejně tak zjistíte, že emo má spoustu subžánrů, jako je screamo (pojďmě si trochu zařvat), emocore (takové melodické hardcore, někdy hodně do popu), hardcore emo (budeme hodně hlasití a nebude nám moc rozumět) a další.
Obrazek
Obecně se dá emo hudba klasifikovat jako taková, ve které se střídají rytmy a tempa, chvíli se tu šeptá, chvíli zase řve. Řeší se tu různé osobní problémy popsané výše a hudba bývá mnohdy celkově depresívní neřku-li ujetá.

Emo a životní postoje

Být emo s sebou nese jisté společenské závazky a zvyklosti. Pravidlo číslo jedna je, že byste měli zapomenout na všechny ostatní. Už žádné party s přáteli, žádné navštěvování kina a pochichotávání se s kamarádkami. Jako emo se musíte ze společnosti vyčlenit, stáhnout se do své ulity, najít si ten nejtemnější kout ve svém pokoji a vycházet z něho pokud možno co nejméně. Když to budete pořádně trénovat, dříve či později se dostaví to, k čemu by měl jednou každý emař dojít - depky. Deprese prostě k emu patří a kdo nemá depky, jakoby (emař) nebyl!
Jako správný emař by ses měl/a stavět proti různým společenským nešvarům jako je nadměrné pití alkoholu nebo užívání drog. Značná část emo lidí je sxe, tedy Straight Edge, takže odmítají zásadně pití, kouření nebo sex. (i když spousta z nich tyhle věci provozuje, aby byli cool…).
Sebeubližování nebo myšlenky na sebevraždu by rovněž měly patřit k tvému dennímu chlebu. Tohle prostě emové dělají, protože jim celý svět ubližuje (určitě to znáš, že?). Nos proto vždycky při sobě pár žiletek, provaz nebo nůž, nikdy nevíš, kdy se něco z toho může hodit (tvoji rodiče určitě znají tzv. KPZ - krabičku poslední záchrany - do ní si pár těchto věcí můžeš schovat a mít je vždy při sobě, to víš, kdyby náhodou šlo do tuhého a začala odcházet deprese…)

Emo boys vs. emo girls

Bude to pro tebe možná k nevíře, ale většina emo lidiček jsou kluci! To především z důvodu, že jsou odmítáni perfektně vypadajícími holkami anebo proto, že mají malé penisy a stydí se za to a emo je způsob, jak se s tímto problémem vypořádat. Holky jsou na tom ale se svými trápeními podobně - začínají mít deprese třeba z toho, že nemají dokonalá těla, něco je u nich v nepořádku a proto je emo logickým výústěním jejich problémů. (Netvrdím, že emo holky nejsou krásné, ale už jsi někdy slyšel/a o nějaké Miss, co by byla emo?).
Obrazek
Nedá mi to, aby se nezastavil u problémů se sexualitou. Pokud se ti aspoň trochu zdá, že se ti líbí zástupci stejného pohlaví, dá se říci, že jsi emo. Spousta emo je totiž jako ty orientována na stejné pohlaví - i když holky většinou bývají lesbičky, kluci zase spíše bisexuálové. Jsi holka cítíš se, že tě přitahují i kluci i holky? Klid, i ty jsi samozřejmě emo. Nyní se pojďme podívat na to, jak dát najevo, že patříš k stále se zvětšující skupince emo lidiček.

Jak se česat a jak mít vlasy jako emo

Zatím tu nepadlo téměř to nejzásadnější - pokud chceš být emo, měl bys dbát na své vlasy. Právě vlasy mohou být jedním z hlavních poznávacích znaků příznivců stylu emo. To úplně nejjednoduší pravidlo, jak poznat svého emaře říká, že emař vždycky ukazuje jen jedno oko. Druhé má zakryté vlasy sčísnutými na patku. Nikdo neví, proč to tak je, obecně se traduje, že se tím snažíš ukrýt před světem nebo že to je jen prostě z nedostatku sebeúcty.
Obrazek
Druhou zásadní věcí v případě emo účesu je barva vlasů. Ta by měla být bez výjimky černá nebo hnědá. Jasně, jsou sice mezi náma bloďatí emaři, ale ti opravdu nejsou tak silní ve svém přesvědčení jako my ostatní! Prostě když chceš být emo, jdi do černé. Tečka. (barev na vlasy je všude spousta, takže proč se nějak zbytečně odlišovat?). (Dobře, přiznávám, emo budete i s jinýma barvama vlasů [ostře růžová, světle fialová, ledově modrá, jasně červená nebo zelená], já jen tu černou mám tak rád)

Je to nutnost pro emo boys and emo girls?

Nikde není psáno, že musíte mít dlouhé vlasy přes oko, nicméně tak budete snázeji identifikovatelní jinými emaři. V případě kluků je to tedy nutnost (ne ovšem nezbytnost). Holky mohou mít vlasy krátké i dlouhé, ovšem v každém případě by měly být doplněny nějakou čelenkou (nejlépe růžovou a nejlépe tam mohou být čelenky i dvě - čím víc čelenek, tím víc emo), případně nějakou odpovídající stuhou nebo sponou.

Emo styl, emo móda neboli emo fashion

Víš, že emo znamená v latině koupit? Takže jestli chceš být správný emař, musíš často nakupovat. Je jedno, co to bude, jde tu především o ten samotný nákupní akt. Přesně v okamžiku placení a předávání peněz té podivné osobě za kasou jsi na vrchlu ema. (Pozor: předtím, než se vrhnete na nákupy, je třeba si osvojit chození z koutů na denní světlo, viz dále). Ptáš se, co všechno si kupovat, pokud chceš být správný emo boy či emo girl? Náš malý módní průvodce ti v tomhle všem pomůže! Připraven? Jdeme na to…

Jak se oblékat jako emo boy

Jak bylo řečeno, obarvené černé vlasy, to je základ. Případně se ještě připouští velmi krátké vlasy (pokud vlasů není mnoho). Rozhodně nic nezkazíte zarostlou tváří (pokud máte co holit) - ovšem jen takovou tou po dvoudenním neholení! Na hlavu narazte čepici, tzv. che gevarovku. V uších (a jiných tělních částech) byste samozřejmě měli mít nějaký ten piercing (čím víc jich máte, tím více jste emo). Základem je pierc ve rtu, posunutý doleva či doprava. Noste uplé oblečení (kupujte si všechno o číslo menší!), všechno nejlépe černé občas ozvláštněné nějakou sytou barvou (především růžová). Rozhodně nic nezkazíte tzv. babičkovskými svetry (takové ty svetry, které jste neradi nosili jako malí), noste trička do V, zpod nich by měla vyčuhovat košile (většinou bílá). Kalhoty noste rozhodně uplé (nezapomeňtě, hiphop je out), ovšem na zadku volnější. Na ně napasujte nějaké perfektně padnoucí pásek s pyramidkami. Boty dle libosti, pravověrní emaři nosí jedině Conversky, ale nic ale nezkazíte skate botami, vanskami apod.
Obrazek

Jak se oblékat jako emo girl

Emo girls mají co se oblékání týče obrovské možnosti. Stylů, které emo ovlivnily je spousta. V oblečení nejsou žádná pravidla, ovšem platí že letí proužkované věci (samozřejmě opět převažuje černá), sem tam se někde mohou objevit puntíky, důležitý je patřičný temný make-up (který podtrhne vaše emo-já a dá všem najevo, že o ně nestojíte). Jako správná emo girl bys neměla zapomenout na různé doplňky, které z tebe udělají emo královnu. Jsou to především čelenky (nejlépe růžové), šály (čím delší, tím lepší) nebo různé korálky a přívěšky. Stejně tak by ti také neměly chybět piercingy (hodně populární jsou plugy do uší) a na nohách Conversky. Jinak se inspirujte světem okolo a hlavně se odlište těmi proužky. Převažující barvy by měly být černé, hnědé (khaki), tmavě zelené atp. Všechny křiklavé barvy by pak měly sloužit jako doplněk (tj. jen s čistě žlutým tričkem emo nebudete!). Inspirací budiž obrázky níže.
Obrazek

Oblečení pro něj i pro ni

Spousta doplňků se dá použít pro něj i pro ni. Jsou to hlavně odznáčky. Opět čím více, tím lépe. Těmi si můžete zkrášlit třeba batoh nebo tašku nebo rovnou oblečení (třeba u kluků na čepici to vypadá cool!). Jestliže nosíte brýle, jediný povolený typ jsou takové ty se silnými obroučkami, s nimiž budete vypadat opravdu intelektuálně. Dále můžete nosit nějakou tašku, k emu patří tzv. DYI žebračenky (plátěné tašky domácí výroby přes rameno), ale rozhodně nic nezkazíte nějakou kupovanou tašku (ale musí být přes rameno, batohy v emu moc nefrčí!). Tak, tím jsme probrali to, jak bys měl/a vypadat, aby jsi všem dala najevo, že jsi emo. Čti dál, abys věděl/a, kde na ty pravé emo boys and emo girls jako ty narazit!

Kde hledat emo lidi?

Člověk je sice tvor společenský, ale emo ne! Tedy občas je ale cool zajít do společnosti a ukázat, kdo je ten největší emař, že. Tady máš pár tipů na místa, kde se lidé vyznávající emo styl nejčastěji zdržují:
  • skate parky - pokud chceš být správný emař, tak sk8 parky sjou tím pravým místem k seznámení s dalšími emo kids
  • obchody s hudebninami - ovšem málokdy si tu něco koupí, mají přece internet!
  • v různých temných rozích a ulicích - většinou je poznáš podle toho, že kouří cigaretu a co 3 až 4 sekundy pohazují hlavou, aby si spravili vlasy padající do čela
  • knihovny - emo lidičky bývají často intelektuálové a rádi (a často) čtou různé manga komiksy a sledují anime
  • za počítačem - servery typu MySpace.com nebo VampireFreaks.com jsou plné emařů, stačí si najít jen toho nejvhodnějšího! (toho poznáte podle fotky v profilu, která by měla být focena z úhlu 37,5 stupně!)
  • na koncertě - koncerty jsou samozřejmě skvělým místem k potkání emařů

Emo mluva aneb jak být správným emařem na netu

Takže jelikož je třeba i v hlubokých vodách internetu dávat najevo, kdo a co je nejlepší (EMO!), je třeba si osvojit několik hlavních zásad, jimi když se budeš řídit, budeš správně emo. Začneme především tím, jak se vyjadřovat obecně. Pravidlo číslo jedna zní emoce. Ať už budeš o čemkoliv psát, nezapomeň zmínit, jak to na tebe působí, co to s tebou vnitřně dělá, jak se cítíš a zda z dané věci máš větěí či menší chuť na sebevraždu. Forma tvého sdělení by měla být pokud možno co nejvíce emo. Že nevíš, co to znamená? Tak třeba aby už jediný pohled na písmenka dával najevo, že tohle je opravdu EMOtivní text. Často používej zkratky, aby nikdo nevěděl, o čem píšeš (ale zase aby to emaři jako ty poznali!).
Určitě nic nezkazíš osvojením si tzv. leet [1337] speaku, což jsou různé zkratky typu omg (význam: "O můj bože"), wtf (význam: "Co to sakra je"), rofl (význam: "Z toho se válím smíchem pod stolem"), lol (význam: "Tak to bylo směšný"), imho (význam: "Já si myslím" [imho se dá navíc skvěle zkrátit jen na imo!]), populární české mtmmmr (význam: "Mám tě moc moc moc moc rád/a [samosebou čím víc "m", tím víc emo]). Rovněž nesmíš zapomenout na speciální emo smajlíky! To, že máš něco rád/a vyjádříš <3 (opět čím víc,…) nebo polibek můžeš někomu poslat ?-* (Pozor! :-* je obyčejnej [čti: ne-emo] polibek, tomu se vyhni!).
Aby jsi byl na netu odlišitelný od masy tupých oveček (ne-emařů), používej na chatech a na MySpace zásadně všeříkající přezdívky typu x.suicider.x nebo třeba x.ihavenoboy.x.

Jak být emo v kostce - shrnutí výše uvedeného

Noste dlouhé vlasy zakrývající jedno oko. Mějte profil na serverech typu MySpace.com. Tam vystavte své fotky, které by měly být zásadně z úhlu 37,5 stupně. Nikdy se na fotkách nesmějte. Pokud se nefotíte z tohoto úhlu, foťte se napřímo, ale přes zrcadlo (nezapomínejte na to skrývat část svého obličeje vlasy!). Oblečení noste převážně černé, sem tam ozvláštněné nějakou sytou barvou (růžová). Jeho velikost by měla být o číslo menší než běžně nosíte (aby bylo řádně upnuté). Pokud máte možnost výběru, volte oblečení s proužky, puntíky, na nohy potom boty značky Converse (klasické AllStarky). K oblečení volte různé emo doplňky jako jsou odznáčky, šály nebo třeba čelenky. Seďte v rohu a brečte, moc se nestýkejte s lidmi, když už, tak maximálně jen s těmi z MySpace. Pokud vás někdo z nich naštve, sežeňte si žiletku a začněte přemýšlet o sebevraždě a povězte o tom všem okolo. Poslouchejte emo muziku. Buďte in, buďte emo.
Obrazek

Jak nainstalovat amx mod x do cs 1.6

27. září 2008 v 21:25 | adm!n |  Návody
1.Stáhneme amx mod x TADY
2Spustíme instalaci a a postupujeme nez se amx nainstaluje.
3.Jak instalace skonci objevi se dalsi instalace.
4.Postupujeme nez se nam objevi okno ve ktere jsou ruzne moznosti(Steam folder,...).
5.Klikneme na "Select mod category"
6.Dole otevřeme Custom game addon a vybere Counter Strike.
7.Potom v instalaci najedte na C:/.../cstrike
8.Pote se vam objevi okno se tremi moznostmi Ano,Ne a storno
9.Klikneme na ano
10.Ted se vam objevi dalsi okno a tam taky dejte ano
11.Restartujte server a uvidite amx :)

Travian-jen pro ty co ho hrají

27. září 2008 v 17:55 | adm!n |  Quiz
1.Hrajes Travian?
2.Za ktery hrajes narod?
3.Jak si na tom s populací?
4.Kolik máš vesnic?
5.Už si nekdy dostavil div sveta na lvl 100?
6.Byl si nuzen smazat si ucet kvuli impulsivním najezdům?
7.Kupoval sis nekdy zlatky pomocí služby PayPal?
8.Byl jsi nekdy zabanovan?
Hmm to bude asi vse.
CEKAM NA ODPOVEDI ^^

Program na telefony řady S60 Calculator

27. září 2008 v 17:51 Download
Jak už slyšíte v názvu jedná se o kalkulačku.Ale má i rozšířene funkce:mocniny,odmocniny,a mnoho dalsiho


Program na telefon řady S60 Teashark

27. září 2008 v 17:49
Teadshark je jednoduchy ale velice dobry program na prohlizeni www stranek
Stahujte zde

Sony ericsson w810i

27. září 2008 v 17:41 | adm!n |  Telefony
Charakteristika
W810i Walkman™ je výkonný přehrávač hudby se vším, co potřebujete pro mobilní životní styl s hudbou. Digitální přehrávač hudby, FM rádio, software na správu hudby a příslušenství, které změní poslech hudby v čistou radost. W810i má navíc fotoaparát se dvěma mil. body, který dělá skvělé fotografie, a také nahrává video. Když se chcete připojit k Internetu, W810i má plně funkční Internetový prohlížeč a všechny funkce pro posílání zpráv s obrázky, videem a zvuky. EDGE dá telefonu W810i potřebnou rychlost.
Stručný popis
Displej 176 x 220 pix, 262 tisíc barev, fotoaparát s 2 Mpix s bleskem, videorekordér, interní paměť 20 MB + 512 MB MS PRO DUO, polyfonické 40ti hlasé vyzvánění, Bluetooth, infraport, SMS, MMS. Email, GPRS, EDGE, FM rádio s RDS, MP3 přehrávač.
Obsah balení
Mobilní telefon, baterie BST-37, síť.nabíječka CST-60, osobní handsfree stereo HPM-70, paměťová karta MemoryStick PRO Duo 512MB s adapterem , propojovací USB kabel, disk CD-ROM se software a návody , uživatelská příručka, záruční list.
Parametry
Rozměry (mm)100 × 46 × 20 mm
Hmotnost (g)99 g
Baterie (kapacita/typ)Li-Pol / 900 mAh
Délka hovoru (minuty)480 minut
Pohotovostní doba (hodiny)350 hodin
Hlavní displej (rozlišení)176 × 220 bodů
Počet zobrazovaných barevTFT/262 tisíc
Další displej (rozlišení)není
Frekvence (MHz)900, 1 800, 850, 1 900
Změna velikosti písmaNe
SMS/MMSAno/Ano
Data/faxAno/Ano
Operační systémTelefon bez otevřeného operačního systému
Barevné provedeníČerná
Podpora SIM ToolkituAno
Více položkový seznamAno
Paměť na jména v telefonu1000 jmen
Další funkce
KalendářAno
Budík/KalkulačkaAno/Ano
Vibrační vyzváněníAno
WAP/ModemAno/Ano
GPRS/TřídaAno / Třída 10 (4+2)
EDGEAno
BluetoothAno
DiktafonSdílená paměť
InfraportAno
Paměťová karta/TypMemory Stick Pro Duo
Uživatelská paměť telefonu20 MB
Fotoaparát/Rozlišení1 632 × 1 224, 2 Mpx
VideoAno
FM rádioAno, stereo
HryAno
Polyfonní melodie/Tóny/MP3Ano/40ti hlasé/Ano
MP3 (WMA/AAC) vyzváněníAno
Obrázky


Jak na zlatky v travianu.

24. září 2008 v 19:40 | adm!n |  Návody
Ahoj sere tě v travianu, že nemáš zlatky?
Jen hlupák kupuje zlatky.Chytrý člověk si na ně vydělá!!
Nejprve si musíš založit ucet na strance http://paypal.com
Pri registraci jak dojde na cislo kreditni karty dej cancel a na Tebou zvoleny e-mail ti prijde potvrzovací email.
Poté se registruj tady
Dej nahoře register a vypl udaje a jak prijde na PAy-Pal email zadej stejny e mail jako kdyz ses regnul na paypalu.
Potom se přihlaš.
Klikni na Surf Banners
Klikni na prvni odkaz a pockej 30 sekund a tak dale a dale nez budes mit 10$ potom se ti penize prevedou na paypal a zlatky sou tvoje. :)

Super strategická hra

24. září 2008 v 19:28 | adm!n |  Návody
Nemáš co dělat na internetu?
Ahoj nasel jsem super hru na internetu jménem travian.Nemusite nic stahovat,proste hrajete v prohlizeci.
Je to super strategická hra s realnými hráči.Budujete si vesnici stavíte vojáky bojujete atd...
Hra je zcela zdarma.
Registruj se zde

Jak se pripojit k WoW Burning Crusade

17. září 2008 v 16:26 | aDm!N |  Návody
Hmm takze aby sis mohl zahrat WoW potrebujes si zalozit ucet.Evropské ucty se platí ale sou i české zadarmo.Nejprve si musite vytvorit ucet pres ktery se budete přihlašovat ve WoW.Pokud mate WoW normalní a Burning Crusaders musite si ucet zalozit ZDE jak budete mit zalozeno dole se Vam ukaze:Ucet byl uspesne vytvořen.Potom musite jit do slozky s nainstalovanym WoW a najit soubor realmlist.wtf.Otevrete soubor pomocí poznámkového bloku a uvidite tam nejake vety ty smazte a napiste tam set realmlist 81.19.9.21
Ted uz jen zapnete WoW a prihlaste se.
Prijemne hrani ;)